wp.pl
wp.pl
Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie

Lokal użytkowy na sprzedaż Bydgoszcz 575m2

ogloszenie nieaktualne

Lokal użytkowy na sprzedaż

3 000 000 PLN
5 217 PLN/m2
Bydgoszcz, Miedzyń
Powierzchnia: 575 m2
DATA: 2017-03-16

Szczegóły oferty

lokal użytkowy na sprzedaż
rynek wtórny
powierzchnia 575 m2
liczba pokoi 9
forma własności Własność
zwalniane od natychmiast
typ lokalu biura/biurowiec
lokalizacja Bydgoszcz, Miedzyń
cena 3 000 000 PLN (5 217 PLN/m2)
rata kredytu od 10 687,93 PLN PORÓWNAJ KREDYTY
źródło Komercyjne.pl

Więcej o ofercie

ROZWIŃ

|

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość Handlowo Usługowo Biurowa położona przy jednej z najruchliwszych ulic w Bydgoszczy około 4,5 km od centrum miasta. Całość tworzą 2 budynki w zabudowie bliźniaczej. Na działkach o łącznej wielkości 1224 m2.
I budynek usługowo-handlowo-biurowy z bardzo funkcjonalnie rozwiązanym parkingiem i częścią usługowo-handlową o łącznej pow. 318,38m2. Obiekt znajduje się na działce o wielkości 745 m2.
Program użytkowy budynku:
- parter: pomieszczenia handlowo-usługowe, kotłownię, zaplecze socjalne, 2 pomieszczenia biurowe, wc. Witryny i rolety. Powierzchnia: 156,10m2
- piętro: 4 pomieszczenia biurowe, socjalne, wc. Powierzchnia: 162,28m2
+ wolnostojący budynek garażu o pow. 22,90 m2
Obiekt otoczony jest parkingiem z kostki brukowej i betonowej wylewki. Posesja ogrodzona od frontu ogrodzeniem z siatki ogrodzeniowej z furtką i bramą. Od strony sąsiadów ogrodzeniem murowanym.
II budynek mieszkalny jednorodzinny, składa się z łatwej i eleganckiej do zagospodarowania powierzchni pod biura lub usługi 257,35 m2. Wygodnie rozplanowane pomieszczenia. Obiekt znajduje się na działce o wielkości 479m2
Program użytkowy budynku:
- piwnica kotłownia i 4 pomieszczenia gospodarcze 57m2
- parter sień, przedsionek, hall, 2 pokoje, kuchnia, wc, pralnia 95,26m2
-garaż 17,54m2
-Piętro 4 pokoje, łazienka, hall 87,55m2
- 3 tarasy o łącznej powierzchni: 52m2
Teren niezabudowany działki to trawnik z drzewami i krzewami ozdobnymi z oświetleniem niskimi lampami ogrodowymi. Ogrodzenie od strony sąsiada murowane, od strony ulicy z siatki ogrodzeniowej w ramkach stalowych w słupkach murowanych.
Dane techniczne obu budynków.
Fundamenty: ławy żelbetowe.
Konstrukcja: mieszana, betonowo-murowana.
Ściany nadziemia: murowane, z cegły ceramicznej i bloczków gazobetonowych, zewnętrzne ocieplone styropianem, słupy i podciągi żelbetowe monolityczne.
Ścianki działowe: murowane z cegły dziurawki, oraz z lekkiej konstrukcji ryglowej drewnianej obite płytami gipsowo-kartonowymi.
Stropy: żelbetowe, prefabrykowane i monolityczne.
Schody: żelbetowe monolityczne
Dach: jednospadowe wiązary kratowe deskowe oparte na ścianach podłużnych(biurowiec), jednospadowy żelbetowy (b. mieszkalny).
Pokrycie dachu: budynek biurowy: blacha trapezowa na łatach drewnianych, budynek mieszkalny: papa zgrzewalna, ścianka ogniowa i gzyms osłonięte konstrukcją stalową pokrytą blacho dachówką.
Obróbka blacharska - opierzenia z blachy spustowej, rynny, rury spustowe z PCV
Tynki wewnętrzne: cementowo-wapienne zatarte na gładko i szlifowane, sufity podwieszane z płyt z włókien mineralnych na ruszcie ze stali ocynkowanej w budynku biurowym. W suficie znajdują się płyty z wbudowanymi elementami świetlnymi i wentylacyjnymi.
Malowanie i okładziny: farba akrylowa i emulsyjna, tapeta, płytki ceramiczne glazurowane w pomieszczeniach: kuchnia, wc, kotłownia.
Posadzki: budynek biurowy: płytki marmurowe i ceramiczne glazurowane, panele podłogowe i wykładzina dywanowa w pokojach biurowych; w budynku mieszkalnym: mozaika parkietowa, deski lakierowane, płytki marmurowe i ceramiczne glazurowane , na zewnątrz płytki terakotowe.
Stolarka: budynek biurowy: okienna i drzwiowa plastikowa indywidualna, drzwi wewnętrzne w części drewniane. Budynek mieszkalny: okna drewniane skrzynkowe, drzwi drewniane ramowe.
Elewacja: budynek biurowy: tynk cementowo-wapienny malowany farbą emulsyjną, budynek mieszkalny: tynk mineralny na styropianie.
Instalacje: wodociągowa i kanalizacyjna z sieci miejskiej z wyposażeniem wc oraz kuchni, elektryczna siły i światła, gazowa, centralnego ogrzewania z sieci miejskiej, z kotłem gazowym i grzejnikami płytowymi, instalacja telefoniczna, alarmowa, internetowa.

::LINK DO STRONY |
x?id=124524

::KONTAKT DO AGENTA |
Karol Kościanek |
|


Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Karol Kościanek (licencja nr: 12386)

Zamknij ×

Lokalizacja nieruchomości

X
Wyszukiwanie zaawansowane
Wyszukiwanie zaawansowane

Porównaj kredyty

Ceny nieruchomości

Średnia cena za metr (ostatni rok)