wp.pl
wp.pl
Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie

Lokal użytkowy na sprzedaż Krzęcin 46m2

Lokal użytkowy na sprzedaż

47 000 PLN
1 022 PLN/m2
Krzęcin, Krzęcin
Powierzchnia: 46 m2
DATA: 2017-06-12

Szczegóły oferty

lokal użytkowy na sprzedaż
rynek wtórny
powierzchnia 46 m2
liczba pokoi 1
technologia budowy CEGŁA
materiał budowlany cegła
miejsce parkingowe parking naziemny
forma własności WŁASNOŚĆ
droga dojazdowa asfaltowa/betonowa
typ lokalu handel i usługi
lokalizacja zachodniopomorskie, Krzęcin, Krzęcin
cena 47 000 PLN (1 022 PLN/m2)
rata kredytu od 167,44 PLN PORÓWNAJ KREDYTY
źródło Więcej o ofercie w Komercyjne.pl

Skonaktuj się z ogłoszeniodawcą

  • pokaż numer
  • wyślij e-mail

Więcej o ofercie

ROZWIŃ

Ofertą sprzedaży jest lokal użytkowy z możliwością adaptacji na mieszkanie o powierzchni 46 m2. Lokal posiada wszelkie przyłącza w tym wodno-kanalizacyjne, wentylacyjne, energetyczne i gazowe. Posiada osobne wejście i znajduje się na wysokim parterze w budynku piętrowym położonym w centrum Krzęcina. Lokal wymaga remontu co daje możliwość zaadoptowania go na dowolny cel w tym cel mieszkaniowy, gdyż pomieszczenie posiada 4 duże okna, co daje możliwość postawienia ścianek działowych w dowolnym miejscu i stworzenia kilku pomieszczeń. Wieś Krzęcin położona jest wśród grzybowych lasów i jezior, co jest dodatkowym atutem tego miejsca. Wcześniej prowadzona była tam działalność handlowa z dobrymi efektami. Z własnością lokalu związane są części w nieruchomości wspólnej budynkowej i gruntowej. Z tyłu budynku znajduje się obszerne podwórko, które można dowolnie wykorzystać ? plac manewrowy, parking, ogródek, miejsce do wypoczynku i rekreacji.
Polecamy ze względu na cenę i zapraszamy na prezentację.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy jej osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.
Kierując się zasadami Kodeksu etyki zawodowej oraz Standardami zawodowymi pośredników w obrocie nieruchomościami, zapewniamy pośrednictwo w obrocie nieruchomościami - kupno, sprzedaż oraz wynajem - we współpracy z profesjonalnymi, licencjonowanymi i wyselekcjonowanymi biurami nieruchomości działającymi w Systemie Wymiany Ofert, fachową i kompleksową obsługę realizowanych transakcji w miłej i przyjaznej atmosferze, a także oferujemy bezpłatne doradztwo w zakresie doboru kredytu hipotecznego, analizy zdolności kredytowej oraz wszelkich formalności w uzyskaniu kredytu spośród banków PEKAO SA, PKO BP, BZ WBK, BGŻ, GETIN BANK, CREDIT AGRICOLE, MILLENIUM BANK, GE MONEY BANK, ING BANK, DEUTSCHE BANK, BNP PARIBAS, KREDYT BANK, BPH BANK, SANTANDER BANK, ALIOR BANK.

Świat Nieruchomości Krystyna Skworcow
ul. Chrobrego 5a (Starówka)
73-110 Stargard Szczeciński

Choszczno - Jagiełły 17 D

Zamknij ×

Lokalizacja nieruchomości

X
Wyszukiwanie zaawansowane
Wyszukiwanie zaawansowane

Porównaj kredyty

Ceny nieruchomości

Średnia cena za metr (ostatni rok)