wp.pl
wp.pl
Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie

Lokal użytkowy na sprzedaż Nekla 248m2

ogloszenie nieaktualne

Lokal użytkowy na sprzedaż

276 000 PLN
1 113 PLN/m2
Nekla, Nekla
Powierzchnia: 248 m2
DATA: 2017-05-19

Szczegóły oferty

lokal użytkowy na sprzedaż
rynek wtórny
powierzchnia 248 m2
powierzchnia działki 341 m2
forma własności Grunt ? użytkowanie wieczyste, Budynek - własność
lokalizacja Nekla, Nekla
cena 276 000 PLN (1 113 PLN/m2)
rata kredytu od 983,29 PLN PORÓWNAJ KREDYTY
źródło Domy.pl

Więcej o ofercie

ROZWIŃ

Nieruchomość stanowi działka gruntu nr 237/1 o powierzchni 341 m? zabudowana budynkiem o powierzchni użytkowej 247,60 m?.Budynek biurowo-techniczny jest obiektem dwukondygnacyjnym, wolnostojącym, murowanym z dachem płaskim krytym papą.Wejście do budynku zlokalizowane jest od strony ulicy Dworcowej. Dojazd dla samochodów odbywa się od strony ulicy Dworcowej poprzez działkę nr 837/2 (w KW wpisana służebność przejścia i przejazdu na rzecz działki nr 837/1)Teren działki w przeważającej części nieogrodzony, poza zabudową częściowo utwardzony kostką typu ?Polbruk?, w części zagospodarowany trawnikiem.

Lokalizacja
Nieruchomość położona jest w ścisłym centrum miasta, w odległości 35 km na wschód od Poznania oraz 15 km na zachód od Wrześni. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się siedziba Urzędu Gminy i Miasta Nekla, policja oraz urząd pocztowy. W dalszym otoczeniu znajduje się zabudowa jedno- i wielorodzinna, obiekty handlowe, usługowe oraz służby zdrowia.W odległości ok. 1km przebiega droga krajowa nr 92 ( Poznań - Warszawa)

Infrastruktura Techniczna
Warunkiem sprzedaży jest ustanowienie bezterminowo ograniczonych praw rzeczowych dostępu do infrastruktury telekomunikacyjnej pozostającej w obrębie nieruchomości, dotyczy: 1)  powierzchni  55,62 m2 w budynku na zasadzie prawa użytkowania 2)  gruntu na zasadzie służebności przesyłu

Przeznaczenie
Nieruchomość znajduje się na obszarze, dla którego nie ma obowiązującego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Zgodnie ze Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta Nekla (uchwała nr IV/11/2011 Rady Miasta Nekla z dnia 27 stycznia 2011 r.) nieruchomość znajduje się na obszarze przeznaczonym pod zabudowę usługowo-mieszkaniową.

Stan prawny
Orange Polska SA jest użytkownikiem wieczystym gruntu i oraz właścicielem budynku. Dla przedmiotowej nieruchomości Sąd Rejonowy we Wrześni prowadzi Księgę Wieczystą nr PO1F/00022024/8.

Ochrona konserwatora
Nie

Media
woda, kanalizacja, elektryczność, ogrzewanie

Zamknij ×

Lokalizacja nieruchomości

X
Wyszukiwanie zaawansowane
Wyszukiwanie zaawansowane

Porównaj kredyty

Ceny nieruchomości

Średnia cena za metr (ostatni rok)