wp.pl
wp.pl
Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie

Lokal użytkowy na sprzedaż Nowinka 25m2

ogloszenie nieaktualne

Lokal użytkowy na sprzedaż

35 000 PLN
1 400 PLN/m2
Nowinka, Nowinka
Powierzchnia: 25 m2
DATA: 2017-05-19

Szczegóły oferty

lokal użytkowy na sprzedaż
rynek wtórny
powierzchnia 25 m2
powierzchnia działki 169 m2
forma własności Udział w gruncie ? własność Lokal- własność
lokalizacja Nowinka, Nowinka
cena 35 000 PLN (1 400 PLN/m2)
rata kredytu od 124,69 PLN PORÓWNAJ KREDYTY
źródło Domy.pl

Więcej o ofercie

ROZWIŃ

Na sprzedaż lokal o pow. 25,10 m? w budynku mieszkalno-usługowym położonym przy głównej drodze miejscowości.Lokal o powierzchni użytkowej 25,10 m? położony w budynku mieszkalno-usługowym. Oferowany lokal mieści się na parterze. Budynek  o powierzchni 235,10 m? jest obiektem 2-kondygnacyjnym, wolnostojącym. Mieści 5 lokali, 4 mieszkalne i 1 użytkowy. Wybudowany w technologii tradycyjnej, murowany z cegły ceramicznej pełnej. Dach dwuspadowy konstrukcji drewnianej. Fundamenty posadowione na ławach żelbetowych, stropy żelbetowe. Posadzki podłogowe cementowe wykończone wykładziną PVC. Wyposażony w instalacje: elektryczną, teletechniczną.Działka  o powierzchni 1900 m? posiada regularny kształt i płaską konfigurację. Teren poza budynkiem zagospodarowany głównie na zieleń oraz dojścia do budynku. Poza budynkiem na terenie działki zlokalizowany jest również obiekt gospodarczy. Działka jest ogrodzona i znajduje się w pierwszej linii zabudowy względem drogi dojazdowej.W skład transakcji wchodzi lokal użytkowy wraz z udziałem wynoszącym 89/1000 części w nieruchomości wspólnej, który stanowi prawo własności działki nr 97/1 obszaru 1900 m? oraz prawo współwłasności części budynku i urządzeń, które nie służą wyłącznie do użytku właścicieli lokali.

Lokalizacja
Nieruchomość położona w Nowince w powiecie augustowskim, województwo podlaskie. Jest to korzystna lokalizacja: w centrum miejscowości przy głównej drodze przechodzącej przez miejscowość. Najbliższe sąsiedztwo stanowi zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna o niewielkiej intensywności oraz tereny niezabudowane. Dojazd do nieruchomości odbywa się drogą asfaltową.

Infrastruktura Techniczna
Warunkiem sprzedaży nieruchomości jest ustanowienie bezterminowo ograniczonych praw rzeczowych na rzecz Orange Polska S.A. w lokalu na zasadzie użytkowania na powierzchni 25,10 m?

Przeznaczenie
Zgodnie ze Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego nieruchomość leży na terenie zwartej zabudowy.

Stan prawny
KW nr SU1A/00021316/7, SU1A/00021029/8 prowadzone przez IV Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Augustowie

Ochrona konserwatora
nie

Media
elektryczność, telefon, internet, ogrzewanie

Zamknij ×

Lokalizacja nieruchomości

X
Wyszukiwanie zaawansowane
Wyszukiwanie zaawansowane

Porównaj kredyty

Ceny nieruchomości

Średnia cena za metr (ostatni rok)