Money.pl Nieruchomości Rynek pierwotny

Wikana S.A.

Morelowy Sad

Wikana S.A. » Morelowy Sad

 
Wikana S.A. Morelowy Sad

Wikana S.A. Morelowy Sad

Wikana S.A. Morelowy Sad

Wikana S.A. Morelowy Sad

"Morelowy Sad"

deweloper:
Wikana S.A.
inwestycja:
"Morelowy Sad"
państwo:
Polska
województwo:
podkarpackie
gmina:
dzielnica:
Jarosław
adres:
ul. Skarbowskiego
data oddania:
2013-06-01

Opis:

 

WYGODNIE ...
Morelowy Sad to niewielki pięciokondygnacyjny budynek mieszkalny, w którym na czterech kondygnacjach nadziemnych znajdą się 42 klasyczne mieszkania dwu i trzy pokojowe.

Mieszkania zaprojektowane zostały w 2 wariantach: mniejsze o powierzchni 34 m² i większe o metrażu 56 m². Paleta możliwości nie ogranicza się jednak tylko do wyboru pomiędzy mieszkaniem 2 lub 3 pokojowym. W zależności od Państwa indywidualnych potrzeb, można w konsultacji z naszym Doradcą Klienta zmieniać układ ścian działowych i dostosować rozkład pomieszczeń do własnych preferencji np. zamykając lub otwierając kuchnię, łącząc pokoje lub wydzielając schowki czy garderoby. Do każdego z mieszkań przynależeć będzie duży wygodny balkon (od 9 do 19 m²), który w ciepłe dni może z powodzeniem służyć za dodatkowe miejsce relaksu.

Kondygnacja podziemna przeznaczona została na wielostanowiskowy garaż podziemny. Tam również znajdą się komórki lokatorskie (popularnie nazywane piwnicami).
Komunikację między wszystkimi kondygnacjami (w tym również podziemną) ułatwią cichobieżne elektryczne windy zlokalizowane w każdej z 3 klatek schodowych.
W tym wymiarze nasz budynek idealnie charakteryzują 2 słowa.

Teren otaczający budynek zostanie zagospodarowany dzięki nasadzeniom zieleni oraz elementom małej architektury, takim jak ławeczki czy kosze na śmieci. Tu również znajdą się dodatkowe miejsca postojowe, które służyć będą zarówno tym mieszkańcom, którzy nie zdecydują się na zakup własnego miejsca w garażu, jak i odwiedzającym Państwa gościom.

... I ZE SMAKIEM
Elementem wyróżniającym Morelowy Sad na tle innych inwestycji mieszkaniowych Jarosławia jest atrakcyjna elewacja, łącząca klasyczną bryłę z modną kolorystyką. Na tle uniwersalnych bieli i szarości wybijać się będzie zdecydowanie energetyczny kolor soczystych owoców moreli. Dbałość o współgrające z elewacją wykończenie klatek schodowych sprawi, ze całość stanowić będzie wysmakowane połączenie elegancji i nowoczesności.

Wikana S.A. » Morelowy Sad » lista ofert:

 
1 | 2 | 3

Rynek:

Typ nieruchomości:

Miasto:

Powierzchnia:

od do

Cena:

od do

Tylko ze zdjęciem:

wyszukiwanie zaawansowane
Typ nieruchomości
Miasto
Projekty domów