Money.pl Nieruchomości Rynek pierwotny

Golden Lion Investments

Inwestycja przy ul. Widna 10

Golden Lion Investments » Inwestycja przy ul. Widna 10

 
Golden Lion Investments Inwestycja przy ul. Widna 10

"Inwestycja przy ul. Widna 10"

deweloper:
Golden Lion Investments
inwestycja:
"Inwestycja przy ul. Widna 10"
państwo:
Polska
województwo:
łódzkie
gmina:
Łódź
dzielnica:
Górna
adres:
Łódź Górna, ul. Widna 10

Opis:

 
Inwestycja Widna 10 polega na kompleksowym remoncie oraz przebudowie domu ? bliźniaka zlokalizowanego w cichym i spokojnym osiedlu Ruda Pabianicka, cieszącym się szczególną sympatią mieszkańców miasta Łodzi.

To wyjątkowe miejsce łączy bezpieczeństwo i przyjemne otoczenie osiedla domów jednorodzinnych z doskonałym dostępem do komunikacji miejskiej oraz infrastruktury. Dodatkowym atutem lokalizacji jest łatwy dostęp do centrum handlowego Port Łódź oraz największego w Europie sklepu IKEA, które jest w odległości 3 przystanków autobusowych.

W tym eleganckim i komfortowym domu znajdują się dwa dwu-poziomowe mieszkania z poddaszem użytkowym o metrażach 76,5 m2 oraz 79,7 m2. Mieszkania składają się z salonu, kuchni, trzech pokoi, łazienki z wc, pomieszczenia gospodarczego oraz korytarza. Zostały zaprojektowane przez renomowanego architekta ze szczególnym naciskiem na funkcjonalność i wygodę. Do obu mieszkań przynależą ogródki oraz miejsca parkingowe. Budynek, w którym znajdują się mieszkania przeszedł generalny remont przy użyciu wysokiej jakości materiałów budowlanych i wykończeniowych. W chwili obecnej jest w doskonałym stanie technicznym.

Do lokali mieszkalnych wprowadzono również nowoczesne, energooszczędne systemy grzewcze w postaci pieców elektrodowych, które w połączeniu z markowymi grzejnikami oraz wysokiej jakości materiałami do izolacji cieplnej zapewnią spore oszczędności na ogrzewaniu.

Dom znajduje się na zamkniętym terenie, wyposażonym w bramę automatyczną oraz domofon. Na terenie działki oprócz ogródków przynależących do mieszkań planowane są zielone aranżacje oraz atrakcyjne oświetlenie podwórza.
Lokalizacja na mapie:

Informacje szczegółowe:

 
źródło inwestycji:
RynekPierwotny.com

Golden Lion Investments » Inwestycja przy ul. Widna 10 » lista ofert:

 
Lokal Piętro L. pom. Powierzchnia Cena  m2 Cena 
Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 76.5 m2 nr 10-1 - Łódź Górna - Golden Lion Investments Łódź - 4 77,00 m2 - -
1

Rynek:

Typ nieruchomości:

Miasto:

Powierzchnia:

od do

Cena:

od do

Tylko ze zdjęciem:

wyszukiwanie zaawansowane
Typ nieruchomości
Miasto
Projekty domów