Money.pl NieruchomościRynek wtórny

SŁAWICA, GMINA SKOKI

Dom na sprzedaż SŁAWICA, GMINA SKOKI SŁAWICA 57m2

Oferty podobne : Dom na sprzedaż, SŁAWICA, GMINA SKOKI, rynek wtórny

 

Dom na sprzedaż - SŁAWICA, GMINA SKOKI

 
Typ oferty: Dom na sprzedaż
Rynek: wtórny
Miasto: SŁAWICA, GMINA SKOKI (wielkopolskie)
Państwo: Polska
Dzielnica: SŁAWICA
Ulica: Sławica
Powierzchnia: 57 m2
Liczba pokoi: 2
Rok budowy: 1991
Podstawowe dane:
  • Ogrodzenie: metalowe
  • Stan budynku: idealny
  • Dojazd: utwardzony
Znajdź projekt domu
Data oferty: 2012-02-09 (nieaktualna)
Cena: 155 tys. PLN (2,72 tys. PLN / m2)        
Opis: Przedmiotem sprzedaży jest zabudowana budynkiem letniskowym - mieszkalnym działka gruntu - zadrzewiona i w pełni urządzona, położona w kompleksie letniskowym w miejscowości Sławica, gmina Skoki, powiat wągrowiecki, województwo poznańskie. Na posesji znajduje się budynek letniskowy, parterowy, częściowo podpiwniczony, murowany, z dachem płaskim krytym papą termozgrzewalną, o całkowitej powierzchni użytkowej 56 m2, z możliwością stałego zameldowania, ocieplony.Budynek składa się z pokoju dziennego - salonu o pow. 29 m2, sypialni o pow. 9 m2, kuchni o pow. 6 m2, łazienki z natryskiem o pow. 4 m2 i korytarza plus częściowego podpiwniczenia - pod kuchnią gdzie znajduje się m, in. hydrofor.
Budynek został wybudowany w 1991 roku i 2 lata temu gruntownie wyremontowany i odświerzony. We wszystkich pomieszczeniach na podłodze znajdują się deski sosnowe, lakierowane, ściany szpachlowane i malowane farbami emulsyjnymi, łazienka w płytkach ceramicznych, wyposażona kuchnia (kuchenka 4 palnikowa na gaz propan-butan z butli gazowej), ciepła woda z bojlera elekrycznego, instalacja elektryczna oświetlenia, częściowo ogrzewania. W pokoju dziennym piec/kominek na drewno podłaczony do murowanego komina. Maszt telewizyjno-radiowy. Wszystkie okna PCV z moskitierami. W pobliżu jezioro Gackie i Puszcza Zielonka. Nieruchomość przeznaczona dla ludzi ceniących bliski kontakt z otaczającą przyrodą, nie daleko od Poznania (ok. 35 km) z możliwością stałego zamieszkania i zameldowania w cenie kawalerki na przedmieściach Poznania. Pełna własność, księga wieczysta dla nieruchomości bez żadnych obciążeń ani hipotek. Możliwość zamieszkania od zaraz.

Cena 155.000 PLN, do negocjacji.

Oferta godna polecenia. Zapraszam, bliższe informacje: Przemo Sawarzyński tel. 602 367 237, 061 851 95 77
Informujemy, iż zgromadzone dane pochodzą od naszych kontrahentów, tj. więcej...

Oferty podobne : Dom na sprzedaż, SŁAWICA, GMINA SKOKI, rynek wtórny

 

Rynek:

Typ ogłoszenia:

Typ nieruchomości:

Miasto:

Powierzchnia:

od do

Cena:

od do

Tylko ze zdjęciem:

wyszukiwanie zaawansowane
Projekty domów
Ubezpieczenie domu w trakcie budowy

2014.07.09 (14:20)

Ubezpieczenie domu w trakcie budowy
Polisa ta ma na celu, przede wszystkim, ochronę przed żywiołami, ale może również chronić budowę przed kradzieżą i zniszczeniem przez wandali.