wp.pl
wp.pl
Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie

Lokal użytkowy na sprzedaż Warszawa 1471m2

ogloszenie nieaktualne

Lokal użytkowy na sprzedaż

4 200 000 PLN
2 855 PLN/m2
Warszawa
Powierzchnia: 1 471 m2
DATA: 2017-05-19

Szczegóły oferty

lokal użytkowy na sprzedaż
rynek wtórny
powierzchnia 1 471 m2
powierzchnia działki 761 m2
forma własności Użytkowanie wieczyste do grudnia 2089
lokalizacja Warszawa
cena 4 200 000 PLN (2 855 PLN/m2)
rata kredytu od 14 963,10 PLN PORÓWNAJ KREDYTY
źródło Domy.pl

Więcej o ofercie

ROZWIŃ

Nieruchomośc inwestycyjna z parkingiem i magazynem, usytuowana 5 km od ścisłego centrum Warszawy. Stopa zwrotu: 6% w ciągu roku.
Nieruchomość obejmuje działkę ewidencyjną nr 91 o powierzchni 761m?. Powierzchnia zabudowy budynków zajmuje około 77% terenu nieruchomości. Pozostały teren działki jest utwardzony i wykorzystywany jako parking oraz ciągi piesze. Na działce znajdują się dwa budynki: biurowo techniczny oraz magazynowy.Budynek biurowo-techniczny o powierzchni 1464,90m? składa się z trzech kondygnacji nadziemnych oraz jednej kondygnacji podziemnej. Budynek magazynowy o powierzchni użytkowej 6,30m?. jest obiektem parterowym.
NIERUCHOMOŚĆ Z UMOWAMI WYNAJMU - ATRAKCYJNA STOPA ZWROTU.

Lokalizacja
Przedmiotowa nieruchomość zlokalizowana jest w Warszawie, w północno-wschodniej części dzielnicy Żoliborz, około 5 kilometrów od ścisłego centrum miasta. Na Żoliborzu dominuje zabudowa mieszkaniowa jedno i wielorodzinna, obszary zieleni miejskiej oraz obiekty o charakterze handlowym, biurowym i administracyjnym. Nieruchomość znajduje się jedynie 200 metrów od stacji pierwszej linii metra - Metro Marymont.  Nieopodal nieruchomości biegnie Aleja Armii Krajowej, która stanowi fragment obwodnicy południowej Warszawy i jest jedną z głównych arterii łączących prawobrzeżną i lewobrzeżną część miasta. W nieco dalszym otoczeniu znajduje się Park Kaskada, Teatr Komedia, Hala Marymoncka, Zajezdnia ZTM.

Infrastruktura Techniczna
Po sprzedaży nieruchomości część pomieszczeń pozostanie w użytkowaniu Orange Polska S.A. na zasadzie ograniczonego prawa rzeczowego użytkowania. Powierzchnia łączna tych pomieszczeń wynosi 408,50 m? (piwnice: 229,50m?, II piętro: 179m?).

Przeznaczenie
Możliwości inwestycyjne - budownictwo mieszkaniowe, usługiTeren przedmiotowej nieruchomości jest objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Zgodnie z założeniami planu teren, na którym zlokalizowana jest przedmiotowa nieruchomość znajduje się w granicach obszaru przeznaczonego na budownictwo mieszkaniowe wielorodzinne z usługami.

Stan prawny
Nr księgi wieczystej: WA1M/00038484/5
Nr działki ewidencyjnej: 91

Ochrona konserwatora
Nie

Strefa komunikacyjna
autobus, pociąg, autostrada, lotnisko, metro

Media
woda, kanalizacja, elektryczność, telefon, ogrzewanie

Zamknij ×

Lokalizacja nieruchomości

X
Wyszukiwanie zaawansowane
Wyszukiwanie zaawansowane

Porównaj kredyty

Ceny nieruchomości

Średnia cena za metr (ostatni rok)