Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie

Tańszy kredyt dzięki karcie

Tańszy kredyt dzięki karcie

Autor: (AND) | 2013-06-10 10:06
Tańszy kredyt dzięki karcie
fot: igenkin/iStockphoto

Starasz się o kredyt na mieszkanie lub dom i chcesz zminimalizować jego koszt? Podajemy kilka sposobów jak to zrobić. Sprawdź, jak sprawić, aby kredyt na wymarzone gniazdko nie był aż tak dużym obciążeniem dla twojego portfela.
Banki chcą zatrzymać swoich klientów na wszelkie możliwe sposoby. Dlatego dla swoich dotychczasowych klientów, przygotowują atrakcyjne oferty innych produktów bankowych, m.in. kredytów. Często zdarza się, że konsultanci z banku dzwonią do nas z ofertami kredytu hipotecznego. Jako aktualni klienci banku, możemy skorzystać z dodatkowych udogodnień, np. niższej raty, czy elastycznego okresu spłaty.

Ponadto bank docenia klientów, którzy korzystają już z kart kredytowych i spłacają zadłużenie w terminie. Dlatego jeśli chcesz w przyszłości wziąć kredyt, warto pomyśleć o karcie kredytowej. To zwiększy naszą zdolność kredytową, ale także może spowodować, że rata, jaką będziemy musieli spłacać, będzie niższa.

Jeśli zależy ci na obniżeniu kosztu kredytu, możesz również skorzystać z ubezpieczenia oferowanego przez twój bank. Być może instytucja to doceni i w momencie składania wniosku kredytowego, przedstawi ci bardziej korzystną ofertę.

Pamiętaj, że zanim zdecydujesz się na zaciągnięcie kredytu w swoim banku, warto zapoznać się z ofertami banków konkurencyjnych. Może się zdarzyć, że zaoferują one znacznie lepsze warunki kredytu niż bank, z którego usług aktualnie korzystasz, pomimo dodatkowych bonusów, jakie ci oferuje.

Znajdź najtańszy kredyt hipoteczny

Jakiej kwoty kredytu potrzebujesz? ZOBACZ OFERTY
Czytaj więcej w Money.pl
Kredyt hipoteczny. Sprawdź, jaką kwotę możesz dostać
Zobacz aktualny raport MarketMoney.pl i Domu Kredytowego Notus, i sprawdź, jak w ciągu miesiąca zmieniła się twoja zdolność kredytowa.
Kredyty bez wkładu własnego. Sprawdź gdzie
Aż 13 z 23 zbadanych banków jest gotowych w pełni sfinansować zakup mieszkania czy domu.(AND)


Powiązane tagi:
kredyt karta mieszkanie


Pochwal się na swojej stronie,
że czytasz Money.pl
Czytam Money.pl
Wyszukiwanie zaawansowane
Wyszukiwanie zaawansowane
')">