Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie

DOM I WNĘTRZE - VII Międzynarodowe Targi Budowlane

DOM I WNĘTRZE - VII Międzynarodowe Targi Budowlane

Data 19 maja - 20 maja 2018
Lokalizacja Hala SOK, ul. Jana Pawła II 5, Suwałki

Północno - Wschodnie Forum Inicjatyw Gospodarczych
ul. Sejneńska 57
16-400 Suwałki

Park Naukowo-Technologiczny
Polska-Wschód w Suwałkach Sp. z o.o.
ul. Innowacyjna 1
16-400 Suwałki

tel. 885 212 212, 603 97 37 26
Miasto Suwałki
WWW http://www.targibudowlane2018.suwalki.info/
Źródło eurobudowa.pl

Opis:

W dniach 19-20 maja 2018 roku odbędzie się w Suwałkach kolejna, siódma już edycja, Międzynarodowych Targów Budowlanych - ,,DOM I WNĘTRZE". Targi, podobnie jak w latach ubiegłych, odbędą się w hali widowiskowo-koncertowej oraz na terenach przyległych SOK, przy ulicy Jana Pawła II 5.

Duże zainteresowanie poprzednimi edycjami Targów, przez które przewinęło się już prawie 400 wystawców oraz dziesiątki tysięcy gości z całego kraju i z zagranicy, skłoniło nas do dalszego wzbogacania formuły i zakresu imprezy. Przede wszystkim tegoroczne Targi będą imprezą dwudniową. Dodatkowo w dniu poprzedzającym wystawienniczą cześć Targów odbędzie się międzynarodowa konferencja poświęcona branży budowlanej. Konferencja ta będzie zorganizowana pod patronatem i we współpracy z Parkiem Naukowo Technologicznym Polska - Wschód w Suwałkach oraz Politechniką Warszawską

Kontynuować będziemy organizację innych imprez towarzyszących, takich jak prezentacja oferty najnowszych modeli aut lokalnych i regionalnych dilerów samochodów MOTO EXPO czy AKADEMIA DOBRYCH WNĘTRZ. Planujemy też zwiększyć udział gości i wystawców z zagranicy, zarówno indywidualnych, jak i zrzeszonych w izbach gospodarczych i handlowych. Szczególne zainteresowanie udziałem w Targach wykazują firmy ze Wschodu, szczególnie Litwy, Białorusi i Łotwy. Wierzymy, że taka formuła pozwoli jeszcze bardziej zwiększyć potencjał i popularność suwalskich Targów.

Wśród zaproszonych gości, którzy swoją obecnością mają zaszczycić imprezę, znajdą się przedstawiciele władz państwowych i samorządowych, konsulowie krajów ościennych oraz wysokiego szczebla przedstawiciele ministerstw i instytucji związanych z gospodarką.

Organizując kolejne Targi Budowlane w Suwałkach, stawiamy sobie za cel stworzenie okazji dla firm produkcyjnych, handlowych i usługowych, związanych z szeroko pojętą branżą budowlaną, do prezentacji oferty zainteresowanym klientom - nie tylko z Suwałk i regionu, ale i z krajów ościennych (w tym szczególnie z Litwy,Białorusi i łotwy) oraz przedsiębiorcom z Europy Zachodniej.

W tym samym czasie odbywają się

Serwis prowadzony przy współpracy