Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie

INTERBUD 2018 - Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz

INTERBUD 2018 - Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz

Data 23 lutego - 25 lutego 2018
Lokalizacja Hala Expo-Łódź, Al. Politechniki 4, 93-590 Łódź

Interservis Sp. z o.o.
ul. Łąkowa 11
90-562 Łódź
tel. +48 42-637-12-15
fax: +48 42-639-79-80
e-mail: biuro@interservis.pl
Miasto Łódź
WWW http://www.interbud.interservis.pl/
Źródło eurobudowa.pl

Opis:

Propozycje dla budujących dom, remontujących mieszkania oraz chcących zadbać o wyposażenie ogrodu znajdą się w ofercie 25 edycji Targów Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz INTERBUD, które odbędą się w Łodzi w dniach 23 - 25 lutego 2018 roku w Hali Expo.

W śród wystawców będą między innymi architekci, dekoratorzy wnętrz oraz producenci materiałów budowlanych. Odwiedzający będą mogli zobaczyć ekologiczne systemy ogrzewania, rozwiązania dla ogrodów i przydomowej architektury oraz kilkadziesiąt modeli okien i drzwi różnych marek. Równolegle z targami Interbud odbędzie się Salon Praktyki Dekarskiej, czyli największa w Polsce prezentacja poryć dachowych, rynien, wzmocnień stropowych i izolacji.

Podczas INTERBUD'u będzie można zasięgnąć bezpłatnych porad ekspertów z zakresu wystroju wnętrz, doboru żaluzji oraz projektowania i wyposażania ogrodów. Swoją ofertę zaprezentują także producenci bram, ogrodzeń oraz elementów dekorujących ściany i fasady. Interbud to także szeroka prezentacja systemów grzewczych spełniających najwyższe normy.

W tym samym czasie odbywają się

Serwis prowadzony przy współpracy