Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie

Małopolskie Targi Nowych Technologii w Budownictwie, Instalacji i Wyposażeniu Wnętrz

Małopolskie Targi Nowych Technologii w Budownictwie, Instalacji i Wyposażeniu Wnętrz

Data 11 - 12 maja 2017
Lokalizacja EXPO Kraków, Galicyjska 9, 31-586 Kraków

Fundacja Instytut Business Innovation
ul. Felińskiego 28/54
31-236 Kraków
tel. 506 148 496, 609 148 496
e-mail: biuro@ibi.org.pl
Miasto Kraków
WWW http://www.malopolska.biz/
Źródło eurobudowa.pl

Opis:

Już 11 i 12 maja tego roku, w nowoczesnym centrum wystawienniczym EXPO Kraków (ul. Galicyjska 9) odbędą się MAŁOPOLSKIE TARGI NOWYCH TECHNOLOGII W BUDOWNICTWIE, INSTALACJI I WYPOSAŻENIU WNĘTRZ.

To prestiżowe wydarzenie będzie wyjątkową okazją do nawiązania kontaktów biznesowych oraz pozyskania nowych klientów. Tegoroczna edycja targów to miejsce spotkań dla przedsiębiorców z różnych regionów Polski. Wystawcy będą mieli szansę zaprezentowania swoich produktów i usług przed szerokim gronem odbiorców.

Cel, jaki obrali organizatorzy to przede wszystkim stworzenie komfortowych i przyjaznych warunków, w których przedsiębiorcy będą mogli wymienić swoje kontakty, przeprowadzić owocne rozmowy czy zbadać potrzeby rynku i preferencje odbiorców swojej oferty. Sektor budowlany należy do jednej z najprężniej rozwijających się branż w naszym kraju - watro pokazać, co ma do zaoferowania i jak dynamicznie się zmienia.

Targom towarzyszyć będzie atrakcyjny program wydarzeń, a w nim m.in.: panele dyskusyjne, konferencje i warsztaty - oczywiście o tematyce związanej z budownictwem i innowacjami.

Idea wydarzenia skupia się nie tylko na promocji małopolskich przedsiębiorstw, ale również na promocji samego obszaru Małopolski, jako regionu przyjaznego innowacjom i posiadającego wielki potencjał do wykorzystywania nowych technologii, które znacznie podnoszą standard produktów i usług.

Podczas dwudniowej edycji targów zaprezentuje się ponad 100 wystawców, z szeroko pojętej branży budownictwa. Oferta uczestnictwa w zbliżającym się wydarzeniu adresowana jest nie tylko do przedsiębiorców, ale również instytucji naukowych i badawczych. Każdy z uczestników będzie mógł nie tylko nawiązać nowe kontakty biznesowe, poznać przyszłych partnerów w interesach, pozyskać nowe rynki zbytu, ale przede wszystkim zaprezentować swoją ofertę przed tysiącami potencjalnych klientów i zdobyć informacje o możliwościach jej ulepszenia czy rozwoju.

Serwis prowadzony przy współpracy