Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie

MODNE WNĘTRZE 2013 - Targi Wyposażenia Wnętrz

MODNE WNĘTRZE 2013 - Targi Wyposażenia Wnętrz

Data 12 - 14 kwietnia 2013
Lokalizacja Warszawa, ul. Łazienkowska 6A; TORWAR

Murator EXPO Sp. z o.o.
Adres: ul. Senatorska 13/15
00-075 Warszawa
tel. (22) 829 66 80
fax (22) 829 66 81
e-mail: biuro@muratorexpo.pl
Miasto Warszawa
WWW http://www.muratorexpo.pl
Źródło eurobudowa.pl

Opis:

Zapraszamy do udziału w Targach Wyposażenia Wnętrz MODNE WNĘTRZE, które odbędą się w dniach 12-14 kwietnia 2013 na warszawskim Torwarze.

Targi Wyposażenia Wnętrz MODNE WNĘTRZE to impreza poświęcona prezentacji aktualnej oferty producentów i dystrybutorów sprzętu, akcesoriów i dodatków stanowiących o wyglądzie wnętrz mieszkalnych: mebli, oświetlenia i elektroniki użytkowej, a także wszelkiego rodzaju detali dekoracyjnych. Wydarzenie ma na celu promocję dobrych i ciekawych wyrobów, prezentację obowiązujących obecnie trendów we wzornictwie i wyposażaniu wnętrz, oraz - co niezwykle istotne - wszechstronną pomoc indywidualnym inwestorom w podjęciu decyzji o wyglądzie ich własnych mieszkań - w zgodzie z potrzebami funkcjonalnymi i estetycznymi.

Targom MODNE WNĘTRZE towarzyszy wiele atrakcji: bezpłatne porady dla indywidualnych inwestorów, poszukujących sprawdzonych rozwiązań, interesujących pomysłów aranżacji wnętrz mieszkalnych, spotkania z projektantami i stylistami wnętrz, a także konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

W tym samym czasie odbywają się

Serwis prowadzony przy współpracy