Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie

VI Międzynarodowe Targi Budowlane DOM I OGRÓD Suwałki 2017

VI Międzynarodowe Targi Budowlane DOM I OGRÓD Suwałki 2017

Data 10 - 11 czerwca 2017
Lokalizacja Hala widowiskowo-koncertowa SOK, ul. Jana Pawła II 5, Suwałki

Agencja Reklamowa IT-SERVICE
ul. Kościuszki 112c lok. 4
16-400 Suwałki
tel. 603 97 37 26
e-mail: targi@suwalki.info
Miasto Suwałki
WWW http://www.targibudowlane2017.suwalki.info
Źródło eurobudowa.pl

Opis:

W dniach 10-11 czerwca 2017 roku odbędzie się w Suwałkach kolejna, szósta już edycja, Międzynarodowych Targów Budowlanych - ,,DOM I OGRÓD". Targi, podobnie jak w roku ubiegłym, odbędą się w hali widowiskowo-koncertowej oraz na terenach przyległych SOK, przy ulicy Jana Pawła II 5.
Duże zainteresowanie poprzednimi edycjami Targów, przez które przewinęło się już prawie 400 wystawców oraz dziesiątki tysięcy gości z całego kraju i z zagranicy, skłoniło nas do dalszego wzbogacania formuły i zakresu imprezy. Przede wszystkim tegoroczne Targi będą imprezą dwudniową.Dodatkowo pierwszemu dniu Targów będzie towarzyszyć międzynarodowa konferencja poświęcona branży budowlanej. Konferencja ta będzie zorganizowana pod patronatem i we współpracy z Parkiem Naukowo Technologicznym Polska - Wschód w Suwałkach oraz Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Suwałkach.
Kontynuować będziemy organizację innych imprez towarzyszących, takich jak prezentacja oferty najnowszych modeli aut lokalnych i regionalnych dilerów samochodów MOTO EXPO czy AKADEMIA DOBRYCH WNĘTRZ. Tegoroczną premierą będzie na Targach przygotowana z partnerami wydarzenia STREFA INNOWACJI. Planujemy też zwiększyć udział gości i wystawców z zagranicy, zarówno indywidualnych, jak i zrzeszonych w izbach gospodarczych i handlowych. Wierzymy, że taka formuła pozwoli jeszcze bardziej zwiększyć potencjał i popularność suwalskich Targów.
Wśród zaproszonych gości, którzy swoją obecnością mają zaszczycić imprezę, znajdą się przedstawiciele władz państwowych i samorządowych, konsulowie krajów ościennych oraz wysokiego szczebla przedstawiciele ministerstw i instytucji związanych z gospodarką.
Organizując kolejne Targi Budowlane w Suwałkach, stawiamy sobie za cel stworzenie okazji dla firm produkcyjnych, handlowych i usługowych, związanych z szeroko pojętą branżą budowlaną, do prezentacji oferty zainteresowanym klientom - nie tylko z Suwałk i regionu, ale i z krajów ościennych (w tym szczególnie z Litwy i Białorusi) oraz przedsiębiorcom z Europy Zachodniej.
Zaproponowana przez nas formuła Targów, która z sukcesem sprawdziła się w latach ubiegłych, oferuje różnorodne formy komunikacji biznesowej, trafiające skutecznie do potencjalnych klientów w regionie, jak również klientów i partnerów zagranicznych.
Organizatorem Targów jest Północno - Wschodnie Forum Inicjatyw Gospodarczych oraz Agencja Reklamowa IT-SERVICE.

W tym samym czasie odbywają się

Serwis prowadzony przy współpracy