Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie

XXV Międzynarodowe Targi Sprzętu Oświetleniowego - ŚWIATŁO 2017

XXV Międzynarodowe Targi Sprzętu Oświetleniowego - ŚWIATŁO 2017

Data 22 - 24 marca 2017
Lokalizacja Centrum EXPO XX1, ul. Prądzyńskiego 12/14, Warszawa

Agencja SOMA Sp.J.
ul. Bronikowskiego 1
02-796 Warszawa
tel. (22) 649 76 69, 649 76 71
fax: (22) 649 76 83
Miasto Warszawa
WWW http://www.lightfair.pl/
Źródło eurobudowa.pl

Opis:

Targi ŚWIATŁO na stałe wpisały się w kalendarz imprez targowych zarówno w Polsce, jak również za granicą. Misja branżowej edukacji, która przez lata przyświecała organizatorom zaowocowała pojawieniem się nowej jakości na polskiej mapie targowej. Targi ŚWIATŁO to nie tylko największe branżowe targi oświetleniowe w Europie Środkowowschodniej, lecz także jedyne wydarzenia branżowe w Polsce łączące prezentację najnowszych produktów z koncepcją szkoleniową. Agencja Soma, promując corocznie firmy i ich produkty, jednocześnie dba o bogatą ofertę warsztatową dla uczestników targów, którzy mogą brać udział w seminariach naukowych, konferencjach i szkoleniach dla specjalistów, obejmujących prezentację sprzętu i najnowszych technologii stosowanych w branży oświetleniowej, elektrotechnicznej i budownictwie.

W 2016 roku spotkania zgromadziły blisko 2 000 osób: architektów, inżynierów elektryków, inspektorów nadzoru, instalatorów oraz przedstawicieli władz samorządowych, zarządów dróg i zakładów energetycznych. Reprezentanci różnych sektorów i profesji mieli okazję skonfrontować wiedzę praktyczną z ofertą producentów prezentowaną na ekspozycjach. Producenci i dystrybutorzy zaprezentowali na Targach sprzęt i technologie pozwalające na zmniejszenie zużycia energii, zwłaszcza energii elektrycznej. Ogromnym zainteresowaniem cieszył się sektor poświęcony technologii LED. Tej tematyce poświęcona była dwudniowa konferencja z udziałem specjalistów z Polski i ze świata. Wiele z proponowanych rozwiązań miało swoją premierę właśnie podczas Targów.

W programie nadchodzącej edycji tradycyjnie znajdą się seminaria, konkursy i warsztaty, m.in. Konferencja Inteligentne Oświetlenie LED, Konferencja ARCHITEKTURA*ŚWIATŁO*PRZESTRZEŃ przyciągająca co roku architektów i projektantów z całej Polski oraz wiele dodatkowych wydarzeń towarzyszących.

Serwis prowadzony przy współpracy