Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie

Nowe mieszkania w Kątach Wrocławskich

R - Quadrat Polska Alpha Sp. z o.o. Nowe mieszkania w Kątach Wrocławskich

deweloper R - Quadrat Polska Alpha Sp. z o.o.
inwestycja: Nowe mieszkania w Kątach Wrocławskich
państwo: Polska
województwo: dolnośląskie
gmina: Kąty Wrocławskie
adres: ul.Modrzewiowa
Kąty Wrocławskie

Opis

Ilość mieszkań: 0
Ilość pięter: 0
Osiedle: WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA POKRYWA SPRZEDAJĄCY !!!!!!
Jeżeli chcecie Państwo zamieszkać w cichej, spokojnej okolicy a jednocześnie ważne jest dla Państwa dogodne połączenie z centrum Wrocławia polecamy nowe gotowe mieszkania na ładnym osiedlu w Kątach Wrocławskich. Osiedle kameralne, składa się z czterech budynków 3 i 4 kondygnacyjnych.
W części podziemnej budynków usytuowane są samochodowe miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie. Teren wokół budynku został starannie zagospodarowany i urządzony. Sąsiedztwo i otoczenie stanowią nowe budynki wielorodzinne oraz zabudowa jednorodzinna . Dużym atutem osiedla jest dobre połączenie komunikacyjne z centrum Wrocławia,
Spośród wielu atrakcyjnych mieszkań polecamy mieszkanie 2- pokojowe o powierzchni 50 mkw w cenie 231 788 zł z balkonem o pow. 5,10 mkw oraz komórką o pow.2,2 mkw.
Lokale zostaną oddane przyszłym właścicielom w stanie deweloperskim. Ściany zewnętrzne domów wykonane zostały z silikatu i ocieplone z zewnątrz styropianem. Elewacja z tynku strukturalnego. Ściany działowe wewnątrz mieszkań zbudowane są z silikatu .
Budynki są podpiwniczone, a ściany i stropy tej kondygnacji wykonane z żelbetu. Mieszkania są wyposażone we wzmocnione drzwi wejściowe i stolarkę okienną PCV.
W pobliżu budynku znajduje się nowoczesne przedszkole oraz żłobek, szkoła, przychodnia i nowy kompleks sportowo-rekreacyjny, sklepy, jak również stacja PKP oraz PKS.
W budynkach zostały zamontowane wszelkie niezbędne instalacje: wodna, centralnego ogrzewania, kanalizacyjna, oraz elektryczna i domofonowa Znajduje się tam również lokalna kotłownia gazowa .

Informacje dodatkowe:

źrodło oferty: Domiporta.pl
Wyszukiwanie zaawansowane
Wyszukiwanie zaawansowane
')">

Porównaj kredyty

Ceny nieruchomości

Średnia cena za metr (ostatni rok)