Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie

FAQ - pytania i odpowiedzi

Warunki gwarancji

Od 1 stycznia 2009 każdy katalogowy projekt zakupiony w naszym serwisie można oddać, nie jak do tej pory w ciągu 30 dni, a bezterminowo!!! Dajemy gwarancję zwrotu pełnej kwoty. Nie musisz nawet podawać przyczyny (chociaż chętnie dowiemy się co moglibyśmy zrobić lepiej).

Wszystkie gratisy możesz zatrzymać - potraktuj je jako prezent.

Jeśli zdecydujesz się na zwrócenie projektu, wystarczy tylko odesłać na nasz adres całą zawartość dokumentacji wraz z dowodem zakupu i dopiskiem na kopercie ZWROT. Z oczywistych względów dokumentacja nie może nosić śladów kopiowania ani być niekompletna.

UWAGA: Jeśli powodem zwrotu jest to, że zdecydowałeś się na inny projekt, istnieje także możliwość zamiany zakupionego projektu na dowolny inny. Wystarczy wtedy dopłacić różnicę w cenie. Jeśli nowy projekt jest tańszy, to my zwrócimy różnicę. W takim przypadku prosimy skontaktować się z nami w celu ustalenia szczegółów.

Pamiętaj! Kupując projekt w naszym serwisie nie ponosisz żadnego ryzyka ani jakichkolwiek dodatkowych opłat.Wysyłka

Wszystkie projekty wysyłamy do Ciebie za DARMO.

Wysyłka jest realizowana po telefonicznym potwierdzeniu zamówienia oraz po uzgodnieniu szczegółów usług dodatkowych. Nasz przedstawiciel poinformuje również kiedy należy spodziewać się przesyłki. Przeważnie projekty bez dodatkowych zmian i adaptacji docierają do odbiorcy w ciągu 3-5 dni.Gwarancja najniższej ceny

Zasadą jest, że niezależnie gdzie kupujesz dany projekt cena jest taka sama. Dlatego warto kupić u nas - otrzymujesz gratisy i najlepsze warunki.

Gdyby jednak okazało się, że jakaś firma oferuje Ci któryś z projektów dostępnych w naszym serwisie taniej - my również sprzedamy Ci w tej cenie.Gratisy

Tablica
Każdy obiekt na który zostało wydane pozwolenie na budowę musi posiadać tablicę informacyjną budowy. Powinna być wykonana według określonego wzoru i posiadać elementy takie jak dane inwestora, nr pozwolenia na budowę, nazwisko kierownika budowy, telefony alarmowe, itd.

Wraz z projektem przesyłamy każdemu darmową tablicę wykonaną na samoprzylepnym materiale odpornym na czynniki atmosferyczne, którą należy wypełnić wodoodpornym markerem i zainstalować w widocznym miejscu.

Dziennik budowy
Dziennik budowy jest prowadzony przez kierownika budowy i zawiera w swym opisie cały obszar procesu budowlanego. Musi być prowadzony na bieżąco.

Poszczególne wpisy powinny posiadać datę, rodzaj czynności budowlanych i podpis uprawnionej osoby. Zakończenie budowy i oddanie budynku do użytkowania wiąże się z koniecznością zdania dziennika do organu wydającego pozwolenie na budowę. Tylko na jego podstawie możliwe jest wydanie decyzji o możliwości użytkowania budynku.

Należy pamiętać także o tym, że podczas kontroli nadzoru budowlanego najważniejszym dokumentem potwierdzającym prawidłowe prowadzenie prac budowlanych jest właśnie dziennik budowy.

Do każdego projektu dodajemy darmowy dziennik budowy, opracowany zgodnie ze wzorem narzuconym przez ustawę.

Pomoc w uzyskaniu kredytu
Skorzystaj z bezpłatnych usług naszego niezależnego doradcy kredytowego. Jego zadaniem jest kompleksowe wsparcie dla naszych klientów przy doborze najlepszego sposobu finansowania, skompletowaniu dokumentacji kredytowej, jak również w trakcie negocjacji z bankiem. Koordynuje on cały proces przygotowania i uruchomienia kredytu dbając jednocześnie o minimalizację formalności.

Nasz doradca współpracuje z wieloma bankami zarówno hipotecznymi jak i uniwersalnymi. Dzięki temu posiada bogatą i konkurencyjną ofertę produktów kredytowych, którą może Ci przedstawić w jednym dogodnym dla Ciebie miejscu - oszczędzając Twój cenny czas.

Dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu przygotuje dla Ciebie optymalną ofertę zarówno pod względem finansowym jak i formalnym. Jest to możliwe, ponieważ na podstawie otrzymanych od klienta informacji porównuje oferty banków pod kątem wielu cech. W wyniku tego może udzielić rzetelnej i niezależnej porady kredytowej.

W ofercie znajdują się zawsze aktualne i najlepsze na rynku promocje kredytów hipotecznych. Dzięki tego rodzaju produktom klienci mają okazję skorzystania np. z obniżonej stawki oprocentowania, zminimalizowanych formalności lub zwolnienia z określonych kosztów administracyjnych.

Znajdź dla siebie projekt domu

Wyszukiwanie zaawansowane

Skontaktuj się z nami