Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie

Urok i trwałość w jednym, czyli meble z...betonu

Urok i trwałość w jednym, czyli meble z...betonu

Autor: (AND) | 2014-01-03 14:41
Urok i trwałość w jednym, czyli meble z...betonu
fot: Morgan & Moller

Let's dine" ze znakiem zapytania byłoby niezobowiązującym zaproszeniem na randkę, ale nie tym razem. Bo w tym przypadku, zaproszenie jest raczej propozycją dobrego i stabilnego związku, na długie lata. Dla miłośników oryginalnego designu, beton to nie tylko materiał budowlany. Za sprawą cech takich jak plastyczność, trwałość i odporność jest niezwykle pożądanym materiałem aranżacyjnym.

Czy piękno może iść w parze z funkcjonalnością i wytrzymałością?

Marka Morgan & Moller udowadnia, że tak. Wystarczy umiejętnie połączyć kilka cech, aby zwyczajny mebel stał się nie tylko przyjemny dla oka, ale również był funkcjonalny i wygodny.

Beton architektoniczny, jako surowiec stwarza wiele możliwości projektowych, zarówno pod względem kształtu, rozmiaru, jak i barw oraz faktur.

Ogromnym atutem surowca jest także wytrzymałość, większa niż w przypadku popularnego drewna. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że produkty z betonu nie są przesadnie wymagające w pielęgnacji.

To bardzo istotne, szczególnie w odniesieniu do mebla, tak eksploatowanego jak stół. Prostota, a zarazem oryginalność projektu sprawia, że betonowy stół jest uniwersalny i łatwo znajdzie swoje miejsce, w rozmaitych wnętrzach.

Beton doskonale komponuje się z drewnem, szkłem czy metalem. Dobrze mu także w towarzystwie materiałów, skóry czy wełny. W ten sposób można według własnych upodobań nadać wnętrzu odpowiedni klimat. Betonowy stół w jadalni, czy ogrodzie to naprawdę dobre rozwiązanie, jeżeli cenimy sobie jakość, trwałość i oryginalność.

Minimalistyczna prostota stołu i ciekawa forma, przyciąga uwagę i nie może pozostać niezauważona. Jeszcze większą atrakcją, dla miłośników nietuzinkowych rozwiązań, jest oferta stolika kawowego z opcją biokominka.

Taki Coffe Break on Fire w salonie, nie pozostawia wątpliwości, że beton nie musi być zimny. Jeżeli jeszcze nie masz w swoim domu odpowiedniego stołu, to warto zapoznać się z propozycjami marki Morgan & Moller.

Dossier produktu:

  • - Stół Let's Dine 90x200x100cm;
    - Stolik kawowy Coffee Break 40x100x100 cm;
    - Stolik kawowy Coffe Break on Fire 40x100x100 cm

Czytaj więcej w Money.pl(AND)


Powiązane tagi:
meble beton aranżacja


Pochwal się na swojej stronie,
że czytasz Money.pl
Czytam Money.pl

Re: Urok i trwałość w jednym, czyli meble z...betonu

[[ / 185.19.119.* / 2015-05-23 17:32
[pp

Re: Urok i trwałość w jednym, czyli meble z...betonu

Dora561 / 79.184.194.* / 2014-05-27 13:31
Wszystko ok , ale w domu raczej nie postawię mebli z betonu :) , może w altanie czy ogrodzie . Kto to przestawi :) , ostatnio kupowałam mebelki do jadalni w AM i są bardzo ładne , lekkie wykonane również solidnie i nie drogie :) .
Wyszukiwanie zaawansowane
Wyszukiwanie zaawansowane
')">